Mesfushori i Anglisë tregon një gjë të çmendur: Kam prekur organin gjenital të bashkëlojtarit për fat

Periskopi.com Sporti

Paul Gascoigne pretendon se ai prekur organin gjenital të shokut të skuadrës Les Ferdinand në dhomën e zhveshjes para ndeshjeve të Anglisë.

55-vjeçari foli për historinë gjatë një nate bamirësie ‘Mbrëmja me Gazza’ në Newcastle, shkruan SportBible, përcjellë Periskopi.

Ai e filloi duke përshkruar herën e parë që pa organin gjenital të Ferdinandit në dhomën e zhveshjes. “Të betohem, kur ai hoqi rrobat, duhet të kishit parë madhësinë e pe***** të tij”, tha ai. “Ai e bëri timin të dukej i vogël.”

Sipas Gascoigne, ai më pas iu afrua ish-sulmuesit të Newcastle dhe Spurs.

“Unë shkova ‘Les, Les, ju lutem, më lejoni ta bëjë një kapje të asaj gjëje’. Kështu që ai më lejoi ta mbaja atë”, tha ai.

Pas herës së parë ky gjest i tij vazhdoi dhe u bë si një ritual i çuditshëm para çdo ndeshje.