Mësohet ora dhe kundërshtari i radhës i Bad News Eagles

Periskopi.com Sporti

Pas kualifikimit në ‘PGL Major – Legend Stage’, ekipi jonë kosovar Bad News Eagles ka mësuar kundërshtarin e radhës, shkruan Periskopi.

Skuadra jonë do të përballet me skuadrën daneze ‘Copenhagen Flames’.

Ndeshja do të luhet të shtunën me fillim nga ora 12:00.

E veçanta e kësaj ndeshje është se do të luhet përballë një audience shumë të madhe në Antwerp të Belgjikës./PERISKOPI/