Meta: Zoti na ndihmoftë nga pamendësitë dhe padrejtësitë e myhibëve, që qorrazi ndjekin “Prijësit”

Periskopi.com Lajme

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bardhyl Meta ka reaguar ndaj emërimeve të fundit në borde të bëra nga Lëvizja Vetëvendosje.

Sipas përmes një shkrimi në Facebook thotë se Lëvizja Vetëvendosje ka ndarë në dy kategori qytetarët e Kosovës: ‘’Atyre që ju beson Qeveria’’ dhe ‘’Atyre që s’ju beson Qeveria’’.

Shkrimi i plotë:

Shpërndaje në: