Momentet më komike nga karantina: Frikë jo, kujdes dhe humor po

Periskopi.com Fun

Teksa i gjithë vendi duket se është izoluar për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, rrjetet sociale kanë trajtuar me nota komike situatën.

Më poshtë po përcjellim disa nga memet më qesharake. (TemA)

Shpërndaje në: