Morata mund të kthehet te Juventus

Periskopi.com Sporti

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta beson se Alvaro Morata mund të rikthehet një ditë te klubi bardhezi.

Spanjolli u rikthye në këtë verë te Real Madridi, pas aventurës dy-vjeçare te skuadra torineze.

“Në futboll ju kurrë nuk mund të thoni kurrë”, tha Marotta kur u pyet nëse spanjolli mund të kthehet një ditë te Juventus.

“Ne e dinim se ishim në rrezik për ta humbur atë dhe ne ishim të trishtuar”. /Periskopi.com