Mozzik dhe Getinjo tregojnë se kanë konsumuar drogë

Mozzik dhe Getinjo tregojnë se kanë konsumuar drogë

Të ftuar në emisionin Elite Zone, vëllezërit Mozzik dhe Getinjo e kanë pranuar se kanë përdorur drogë. – Në rubrikën ‘Pa marre’ ata u janë përgjigjur shumë pyetjeve provokative ku nuk kanë hezituar ta pranojnë edhe një realitet të tillë, transmeton lajmi.net.

Kur moderatorja i pyet nëse kanë konsumuar ndonjë lloj të drogës që të dy përgjigjen se po duke thënë:

“Spo rrejna, masi është pa marre”.

Shpërndaje në: