Mozzik dhe Loredana konfirmojnë çdo gjë që ka të bëjë me lidhjen e tyre

Periskopi.com Showbiz

Tash e sa ditë është përfolur për një ndarje të mundshme mes çiftit të njohur.

Dyshimet u shtuan edhe më shumë pasi që Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e Loredanes.

 

 

Por, me paraqitjet e fundit në llogarinë e tij në Instagram, reperi i njohur ka konfirmuar gjithçka.

Pozat në fjalë tregojnë se Mozzik po i qëndron më afër se kurrë partneres së tij.

Derisa Loredana po merret me projektet e reja muzikore, Mozzik qëndron në prapaskenë.

Lidhja mes tyre duket të jetë më e fortë se kurrë.

Kujtojmë faktin se ata kanë edhe një vajzë të cilën e quajnë Hana.

Shpërndaje në: