“Nderi i Kombit” Driton Kuka: Urime Dita e Flamurit

Periskopi.com Sporti

Trajneri i respektuar i xhudos, Driton Kuka, ka uruar kështu Ditën e Flamurit:

Urime Dita e Flamurit!

Sivjet nën tingujt e Hymnit tonë Kombëtar dhe ambientin e bukur me Flamurin tonë  Kuq e Zi u nderova dhe jam krenar për Titullin e ndarë nga Presidenti Meta

“Nderi i Kombit “