Nedim Bajrami e kalon Shqipërinë në epërsi ndaj Azerbajxhanit

Nedim Bajrami e kalon Shqipërinë në epërsi ndaj Azerbajxhanit

Kombëtarja e Shqipërisë ka dalë në epërsi në ndeshjen miqësore ndaj Azerbajxhanit.

Golin e epërsisë e shënoi Nedim Bajrami, i cili me një goditje jashtë zone arriti të dërgojë topin në rrjetën e kundërshtarit.

Bajrami shënoi në minutën e 12-të të ndeshjes.

Kjo është ndeshja e dytë miqësore e Shqipërisë dhe e fundit para “EURO 2024”, që nis me 14 qershor./

Shpërndaje në: