Një person gjendet pa shenja jete në Pejë, dyshohet se ra nga pema

Një person gjendet pa shenja jete në Pejë, dyshohet se ra nga pema

Një person është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij në Pejë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima dyshohet se u rrëzua nga një pemë dhe si pasojë e lëndimeve ka humbur jetën.

“Është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij viktima mashkull kosovar. Dyshohet se viktima ishte rrëzuar nga një pemë dhe si pasojë e lëndimeve kishte ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë në vendin e ngjarjes. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh.

Shpërndaje në: