Norrkoping publikon formacionin startues për duelin me Prishtinën

Norrkoping publikon formacionin startues për duelin me Prishtinën

Sonte me fillim nga ora 20:00, në stadiumin “Adem Jashari” Mitrovicë, do të zhvillohet ndeshja kthyese në mes të FC Prishtinës dhe Norrkopingut, në kuadër të Europa Ligës.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultat 5-0, në të mirë të skuadrës suedez.

Ajo publikoi formacionin e saj zyrtar, me të cilin do të ballafaqohet me klu

Formacioni i skuadrës suedeze – Langer; Linus, Ante, Jon, Nikola; Eliasson, Smith, Gudi, Dagerstal; Sebbe, Skrabb. /Periskopi

 

Shpërndaje në: