Nushi tallet me kërcënimin ndaj Kurtit: “Për Halloween kom mu vesh si faqja Shes Blej”  

Periskopi.com Fun

Aktivisti i mirënjohur socialdemokrat, Nol Nushi, ka vazhduar ironinë ndaj Vetëvendosjes dhe kryeministrit Albin Kurti në lidhje me raportimin se janë kërcënuar nga një faqe e Facebook-ut.

Para dy ditësh, shtëpia e madhe e kryeministrit u rrethua nga pjesëtarë të Njësisë Speciale

Më pas, u raportuar se ishte faqja “Shes Blej Gjithçka”, e cila kishte bërë një postim kërcënues në drejtim të kryeministrit Albin Kurti, përcjell Periskopi.

E tash, ironinë nuk po ia arrin ta ndalë aktivisti Nushi, që e ka lidhur me festën e Halloween.

“Për Halloween, kom mu veshë si faqja Shes Blej Gjithçka, edhe me hi në zyre të VV-së,” – është shprehur ai./Periskopi