Olta puth dhe përqafon Kiarën

Olta puth dhe përqafon Kiarën

Dalja në nominim së bashku, e  ka afruar më shumë Oltën me Kiarën ditët e fundit. Ditën e sotme, Olta nisi ta ngacmojë Kiarën duke i thënë se ajo nuk di të vishet dhe sipas saj, nuk di të mbajë një burrë.

Sipas Oltës, një vajzë që nuk di të ndezë lavatriçen, nuk di të mbajë një burrë. Ndonëse biseda u bë në formën e shakasë, Kiara nuk e mori aspak për keq, por nisi të qeshte bashkë me Oltën.

Teksa po luanin dhe po ngacmoheshin me njëra-tjetrën, Olta e puthi dhe e përqafoi Kiarën. Ajo madje i tha asaj se bashkë do shkojnë me pushime në Spanjë, pasi nuk rri dot pa të.

Shpërndaje në:
TË NGJASHME
Kuvendi mblidhet sot, shqyrtojnë pikat e papërfunduara nga disa seanca paraprake

Kuvendi do t’i vazhdojë punimet nga seancat plenare të mbajtura më 23 shkurt dhe 3…

Krasniqi: Ditën që dëgjojmë fjalën ‘sanksion’ nga SHBA, do të jetë ditë ogurzezë për Kosovën

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi s tregoi përshtypjet e tij pas…

Parashikimi i motit për sot

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot me vransira njofton Prishtina Weather raporton Gazeta…

Hovenier: Shtensionim i menjëhershëm i veriut, zgjedhje të reja dhe zbatim i plotë i marrëveshjes

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeff Hovenier, ka theksuar edhe njëherë nevojën për de-përshkallëzim të situatës…

Zemaj: Veprimet e Kurtit në Veri janë për ta arsyetuar marrëveshjen e keqe që e nënshkroi

Armend Zemaj, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se veprimet e kryeministrit…

Kush e mbolli farën anti-amerikane në Shqipëri dhe Kosovë?

Nga Kreshnik Spahiu Përfundimisht, histeria anti-amerikane në Tiranë dhe Prishtinë kanë rrëzuar mitin e shqiptarve…

Krasniqi: Deklarimet e Escobar dhe Lajçak janë konfirmim për degradimin e relacionit tonë me SHBA

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka thënë se deklarimet e sotme të…

‘’Mshele atë qen*f, boll’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit, gati edhe përplasje fizike

“Mitrovica e Isa Boletinit nuk do të dorëzohet para askujt’’. Mjaftoi kjo fjali nga anëtari…