Pak orë deri te dueli i shekullit: Oleksandr Usyk arrin në stadium

Pak orë deri te dueli i shekullit: Oleksandr Usyk arrin në stadium

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Ukrainasi tashmë ka arritur në stadium për të bërë ‘nxehjet’ e fundit para duelit me britanikun.

Shpërndaje në: