Pamela Anderson çmend klientët në restorant, nxjerr gjoksin (Foto)

Pamela Anderson ka bërë një dalje të nxehtë në një restorant të ri në Catch LA të Hollivudit.

Periskopi.com Showbiz

Ylli 49-vjeçar i ktheu të gjitha kokat e të pranishmeve në këtë restorant me një fustan, i cili i ekspozoi shumë astetet e saj seksi, shkruan Daily Mail.

Fustani i saj ngjyrë rozë, me prerje të thellë tek gjoksi, bëri që ajo të zbulonte gjoksin e saj shpërthyes.

Pamjen e saj prej bombe, Anderson e kishte kompletuar me taka të larta ngjyrë të zezë, dhe një çantë të vogël tëp o së njëjtës ngjyrë.

pamela-anderson-1-600x1024