Pas mbërritjes në Shëngjin, afganët dalin të shijojnë plazhin

Periskopi.com Lajme

Pas akomodimit të 150 afganëve në një resort në Shëngjin, duket se disa prej tyre kanë dalë për të shijuar plazhin.

Refugjatët afganë po shëtisin lirshëm buzë detit të Shëngjinit dhe po relaksohen, ndërsa fëmijët janë zhytur edhe në ujë.

Dhimbje në shpinë , kyçe, gjunjë? Ky krem zgjidh gjithçka!
Prej katër ditësh në Shqipëri ka mbërritur një numër prej 607 shtetas afganë, ndërkohë që në total pritet të mbërrijnë rreth 4 mijë persona.

Shpërndaje në: