Pejë: Vetura përfundon në një lokal, ka të lënduar

Periskopi.com Lajme

Një aksident ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës.

Mësohet se një veturë ka humbur drejtimin nga shpejtësia e madhe dhe ka përfunduar brenda një lokali. Në këtë aksident janë shkaktuar dëme të mëdha.

Përveç kësaj, jozyrtarisht mësohet se tre persona janë lënduar nga ky aksident trafiku.

 

Shpërndaje në: