Për ata që nuk e panë pasimin e Shaqirit për Embolon që përfundoi me gol ndaj Kamerunit

Për ata që nuk e panë pasimin e Shaqirit për Embolon që përfundoi me gol ndaj Kamerunit

Zvicra e ka fituar takimin e parë të Botërorit të Katarit 2022 ndaj Kamerunit me golin e Embolos.

Zvicra në shumë raste që kishte për shënim, fitoi tre pikë pas një pasimi të bukur nga Xherdan Shaqiri për Embolon që ishte i pagabuar nga afërsia, shkruan Periskopi.

Shikoni golin e tij dhe passim fantastic nga Shaqiri.

VIDEO

Shpërndaje në: