Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati i pjesës së parë

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore mes Norvegjisë dhe Kosovës.

Rezultati pas 45 minutave lojë në ”Ullevaal Stadion”, në Oslo, ishte 1-0 për Norvegjinë.

Golashenues ishte sulmuesi i Manchester Cityt, Erling Haaland, në minutën e 15-të.

Shpërndaje në: