Prishtinali, shkruani Përparimit: Shpend Ahmeti tregon se i kërkuan që t’i pastrojë rrugët

Periskopi.com Lajme

Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka lënë të nënkuptohet se ka qytetarë që po i shkruajnë për mospastrimin e rrugëve, pas borës që po bie pandërprerë në kryeqytet (dhe në Kosovë).

Ahmeti është detyruar të cicërojë në Tëitter, ku thotë se ‘bashkëndjen’ me ne, por ‘nuk është më (kryetar).

Ja cicërima e z.Ahmeti: