Prishtinë: Disa fëmijë gjuajnë me gurë veturat te Mati 1

Periskopi.com Lajme

Disa fëmijë në orët e mbrëmjes po dalin te lagjja “Mati 1” në Prishtinë dhe po gjuajnë me gurë veturat që po hasin.

Në një video që ka siguruar IndeksOnline shihen disa fëmijë teksa e godasin me gurë një veturë e cila ishte në lëvizje.

S’dihet nëse ndonjë veturë ka pësuar dëme materiale po padyshim nga ky veprim i dëmshëm.