Problem me flamurin e këndit, vonohet pak fillimi i ndeshjes Ballkani – Gjilani

Problem me flamurin e këndit, vonohet pak fillimi i ndeshjes Ballkani – Gjilani

Është vonuar paksa starti i ndeshjes derbi mes Ballkanit dhe Gjilanit në Suharekë.

Fillimi i këtij dueli është vonuar për shkak të një problemi me flamurin e këndit, i cili nuk është i vendosur mirë.

Aktualisht, po punohet që ky defekt të rregullohet dhe të startojë ndeshje.

Shpërndaje në: