Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Periskopi.com Showbiz

Ka spekulime se këngëtarja kosovare, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie.

Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë me Granitin dhe për këtë ka dyshime se ata dy tashëm janë në lidhje.

Këto dyshime forcohen edhe më shumë nga një video e publikuar sot, ku në dhomën e gjumit shihet Graniti që i bën masazh Fifit.

Klikoni KËTU për video