Rashani, Rashani, Rashani – Kosova nuk ka të ndalur ndaj Qipros

Rashani, Rashani, Rashani – Kosova nuk ka të ndalur ndaj Qipros

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet, Kosovës dhe Qipros, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e tretë për Kombëtaren e Kosovës e ka shënuar Rashani në minutën e 47’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 3:0.

VIDEO

Shpërndaje në: