Rashford nuk ta falë sekondin nga kjo pozitë, i shënon Nottinghamit në FA Cup

Rashford nuk ta falë sekondin nga kjo pozitë, i shënon Nottinghamit në FA Cup

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Nottinghamit dhe Man United, duel ky në kuadër të gjysmëfinales në FA Cup.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Man United e ka shënuar, Rashford në minutën e 6’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: