Rikthehet Hazard – Asisiton për De Bruynen ndaj Polonisë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Polonisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Blegjikës e ka shënuar Kevin De Bruyne në minutën e 59’të të takimit pas një asistimi nga Eden Hazard, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO