Rrëfehet gruaja: Burrin nuk po bën seks me mua, arsyeja më ka shokuar

Rrëfehet gruaja: Burrin nuk po bën seks me mua, arsyeja më ka shokuar

Një grua 23-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” makthin që po e pëjeton me burrin në shtrat. Ajo ka thënë se burrin nuk dëshiron seksin me të, për shkak të madhësisë së penisit, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Burri im nuk dëshiron kurrë seks dhe mendoj se më në fund e kam kuptuar arsyen.

Ai mendon se ka penisin shumë të vogël dhe beson se seksi kësisoj nuk do të jetë shumë zbavitës për mua.

Unë jam 23-vjeçare, ndërsa ai është 25. Ai është shumë i trembur dhe nuk ka pasur asnjë të dashur para se të më takonte mua.

Unë nuk kam pasur shumë njerëz në të kaluarën time, por kisha pak përvojë para se të takoheshim dhe ai nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Ai vazhdon të bëjë shaka rreth madhësisë dhe vazhdon të tallet me veten. Nuk më pëlqen që ta bëjë këtë, vetëm dua që ai të tregojë pak dashuri.

Si mund t’i jap atij më shumë besim në mënyrë që të mund të argëtohemi së bashku në shtrat?

Përgjigjja e psikologes:

Niseni duke ia bërë të qartë atij se sa zbavitës mund të jetë seksi.Thuaji atij të shtrihet prapa dhe të relaksoheni dhe që do të bëni pjesën tjetër.

Tregoni atij shumë vëmendje, sidomos pasi që ai mendon se e ka shumë të vogël.

E-Fletpalosja “Burrëria ime është shumë e vogël?, do t’ju ndihmojë që të keni seks mahnitës dhe do t’ju ndihmojë me pjesën tjetër.

Shpërndaje në: