Rryma mbyt një punëtor të KEK-ut

Rryma mbyt një punëtor të KEK-ut

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike Besim Ibrahimi nga Zabeli i Ulët.

Sipas burimeve të mediave lokale mësohet se rryma ka qenë shkaktari i vdekjes së tij.

I ndjeri ishte punëtor në KEK-ut, dhe pas vetit ka lënë bashkëshorten dhe 3 fëmijë dy djemë e një vajzë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë edhe familjarët e tij.

Njoftimi i plotë:

Prehu ne paqe o njeri mir !

Sot si familje perjetum nje humbje te madhe nje nga djemt me te mire te familjes Besimi ne menyre tragjike ndrroj jete .

Besimin do ta kujtojm me krenarin dhe rrespektin me te madh .

Per vorrimin ju njoftjm

Shpërndaje në: