Shpërthen humori në rrjet: Kështu e rrahu Kujtim Shala Gazmend Gjyshincën (Vide

Periskopi.com Fun

Deputeti i Vetëvendosjes, Gazmend Gjyshinca, sot ka pretenduar se është sulmuar fizikisht nga deputeutët e LDK-së, Kujtim Shala dhe Arben Gashi.

Rrjeti ka shpërthyer në humor, pasi z.Gjyshinca ka deklaruar se ‘nuk e ka pritur një sulm nga akademik Kujtim Gashi’, ndërkohë që ky i fundit ka mohuar ta ketë sulmuar deputetin e LDK-së.

Ju sjellim disa videot humoristike që qytetarët po i shpërndajnë në Facebook:

Shala vs Gjyshinca😂😂😂

Gepostet von Roland Peraj am Dienstag, 28. Juli 2020

Dalin pamjet e reja, nga Kuvendi, Gazua per toke😂

Gepostet von Erijona Bublaku am Dienstag, 28. Juli 2020

Shpërndaje në: