Si shkon për pazar Anxhela Martini? (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Pas Ibizës duket se destinacioni i radhës për modelen seksi Anxhela Martini është pikërisht Roma.

Modelja me origjinë shqiptare ka publikuar një foto në Instagram përmes së cilës tregon se është gati për të bërë blerje në Romë.

Ajo shfaqet mjaft sensuale dhe në formë se kurrë, ndërkohë që bëhet gati për të dalë.

 

angela