S’ndalen surprizat: Anthony Joshua në stadium, do ta shikoj nga afër duelin e rivalëve të tij, Usyk-Fury

S’ndalen surprizat: Anthony Joshua në stadium, do ta shikoj nga afër duelin e rivalëve të tij, Usyk-Fury

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Për ta shijuar këtë duel në mesin e mijëra tifozëve do të jenë të pranishëm edhe figura të mëdha të sportit.

Boksieri britanik, Anthony Joshua ka arritur në stadium për ta shikuar nga afër duelin e rivalëve të tij.

Të pranishëm do jenë edhe yje të futbollit si: Steven Gerrard dhe Cristiano Ronaldo.

Shpërndaje në: