Superliga vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Periskopi.com Sporti

Sot (e mërkurë) do zhvillohen dy takime tejet interesante në kuadër të xhiros së 14-të të Superligës së Kosovës.

Llapi pas humbjes synon këndelljen ndaj Prishtinës, që nuk di për humbje në tri xhirot e fundit.

Ndërsa, Trepça ’89 do përballet me Besën e Pejës në Mitrovicë.

Të dy skuadrat kanë humbje në ndeshjet e fundit dhe do ‘luftojnë’ për tu rikthyer në seritë pozitive.

Të dy takimet nisin në ora 12:00.

Shpërndaje në: