Moderatorja e njohur përlotet në studio

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e njohur e ekraneve shqiptare, Ermira Çausholli, ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, për të ndarë lajmin e pritjes së ëmbël.

Vetëm një javë larg nga hyrja në muajin e gjatë të shtatzënisë, Ermira zbuloi se shumë shpejt do të sjellë në jetë një motër për tre vajzat e saj më të rritura.Ajo u shpreh shumë e lumtur për këtë fakt, madje theksoi se si ajo dhe bashkëshorti janë pro familjeve të mëdha dhe fëmijëve, pa u ndikuar absolutisht në gjininë e tyre.

Përpos bisedës së ëmbël në studio nuk munguan as surprizat, pasi vajza e madhe, Gea, e përshëndeti me një video-mesazh nga Austria. Mjaftuan vetëm pak sekonda pas shfaqjes së fytyrës së të bijës në ekran dhe Ermira u përlot, duke treguar se sa shumë e lidhur është me të./TCh/