Vdes në moshën 43 vjeçare ylli i filmave erotik

Periskopi.com Showbiz

Jessica Jaymes – ylli porno më i njohur për t’u bërë modeli i parë i Hustlerit – ka vdekur, shkruan TMZ.

Një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse ajo nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë. Kur ajo mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Xhesikën pa ndjenja.

 

 

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton.

Xhesika kishte një histori konfiskimesh. Autoritetet gjetën ilaçe të ndryshme me recetë.