Adelina Tahiri shfaqet me bikini leopard në ditët e fundit të shtatzënisë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Adelina Tahiri e ka lënë krejt mbrapa karrierën muzikore, kjo për shkak të risive më jetën private.

Dikur shumë produktive, por jo më, e kjo edhe për shkak të shtatzënisë. Ajo, së shpejti do ta sjell në jetë fëmijën e parë.

Adelina nuk ka treguar për gjininë e foshnjës, ndonëse interesimi i fansave nuk ka munguar për këtë gjë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja e skenës muzikore periudhën e fundit të shtatzënisë e ka kaluar në bregdet, ku siç duket është ndjerë shumë këndshëm e rehat.

Adelina në një foto shfaqet me bikine leopard dhe duket shumë bukur. Edhe pse shtatzëne, ajo ende shumë shumë “hot”.