Dua Lipa vazhdon festën e ditëlindjes, shfaqen momente intime me të dashurin në Malibu

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, dhe i dashuri i saj, Anëar Hadid, janë duke vazhduar festën e ditëlindjes së saj.

Sipas People çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i bëri 24 vjet.

Në një fotografi të publikuar në media shihet Lipa duke u puthur me të dashurin, ata duket se janë më të dashuruar se ndonjëherë më parë, transmeton Klan Kosova.