Partnerja e Ronaldos nuk njeh limite, tregon sërish vithet e formësuara

Periskopi.com Showbiz

Partnerja e Cristiano Ronaldos nuk po ndalet së provkuari.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Gerorgina, i ka treguar sërish vithet, shkruan lajmi.net.

E veshur ngushtë derisa po ushtronte në palestër, bukuroshja 25 vjeçare i ka lënë edhe njëherë gojëhapur të gjithë.

Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram, dhe nuk ndalet së publikuari foto të tilla për të cilat Ronaldo mund edhe të bëhet xheloz.