Përlotet Almeda, bën dedikim për djalin e saj

Periskopi.com Showbiz

Pak javë më parë, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman u bën prindër për herë të parë.

Modelja dhe aktorja shqiptare solli në jetë djalin të cilit i vendosën emrin, Efehan.

Vogëlushi simpatik tashmë ka mbushur 40 ditë jetë dhe për këtë Almeda ka bërë një dedikim në rrjetet sociale.

“Nuk po mund të besoj që ai tashmë ka mbushur 40 ditë jetë”, ka shkruar Almeda teksa shihet e përlotur duke përqafuar të birin./Indeksonline/