Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat

Periskopi.com Showbiz

Morena Taraku duket joshëse.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram.

 Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat.

“Dita për picë”, ka shkruar ajo pranë fotografisës së postuar.

https://www.instagram.com/p/B52XlJtlAZ2/?utm_source=ig_web_copy_link

5 vjeçari thërret policinë: Më sillni një picë se jam i uritur

Periskopi.com Fun

Një djalosh 5-vjeçar mori shërbimin e emergjencave në Florida duke kërkuar që t’i sillnin një picë sepse ishte i uritur.

Departamenti i Policisë së Sanfordit njoftoi se iu kishte përgjigjur telefonatës dhe shkuan në shtëpinë e djaloshit për të parë kushtet në të cilat jetonte.

Oficerët e policisë takuan 5-vjeçarin dhe motrën e tij më të madhe e cila i siguroi autoritetet se ata janë mirë dhe se vëllai i saj i vogël e kishte telefonuar policinë pa dijeninë e saj.

Policët i treguan 5-vjeçarit se thirrja në 911 ishte vetëm për raste emergjente dhe më pas shkuan për të blerë një picë të madhe së bashku.