Yll Limani tregon planet për martesë

Periskopi.com Showbiz

Yll Limani është prej artistëve më të dashur në publikun shqiptar, pamja dhe zëri i tij janë një nga faktorët që bëjnë artistin kaq të pëlqyer.

Në një intervistë me ‘Prive’ këngëtari ka treguar se ka hekur nga aspekti emocional këtë vit dhe për këtë arsye ka publikuar këngë vuajtse, të cilat po pëlqehen nga publiku.

Gjatë intervistës ai ka theksuar se nuk ka ndërmend të martohet para moshës 30 vjeçare, ‘Nuk martohem pa i bërë 20 vjet’ ka thënë ai.