Dj Dalool dhe Yanna publikojnë këngën “In Love” (Video)

Periskopi.com Showbiz

Dj Dalool dhe këngëtarja Yanna, kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Adhuruesit e tyre kanë pritur me padurim këngën “In Love” e cila sapo është lansuar në YouTube, shkruan Periskopi.

Dj Dalool është njëri ndër Dj e paktë që ruan me fanatizëm stilin e tij në muzikë.

Ai është i njohur për bashkëpunimet me këngëtarë të njohur, e sidomos me këngëtarin Ardian Bujupi. /Periskopi