Të shtëna me armë zjarri në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë

Në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Periskopi.com Lajme

Koha.net jo zyrtarisht mëson se rreth orës 03:20 ka pasur të shtëna me armë zjarri në afërsi të “Maroonit” në qendër të Prishtinës.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës, dhe një lexuese e Koha.netit ka dërguar pamje nga ky rast.

Shpërndaje në: