Teologu Mustafë Bajrami për montazhën ku duket Albini derisa ia falë gjynahet: Merret me Haki Abazin

Periskopi.com Fun

Teologu, Mustafë Bajrami që së fundi iu është bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje, ka ironizuar me ironinë ndaj tij dhe disa figurave tjera publike.

Një fotomontazh ku kreu i VV-së, Albin Kurti duket si papa, që falë gjynahet, e në këmbët e tij është Armend Muja që kërkon falje, u bë virale, por u komentua edhe nga aderimi i VV-së, Bajrami.

“E falenderoj autorin e kësaj karikature që më paskësh vendosur krah për krah me ish-zëvendëskryeministrin i cili edhe kësaj radhe po shkëlquaka me qëndrimin e tij dinjitoz”, shkruan Bajrami.

 

Shpërndaje në: