Topi e do Haalandin, arrinë te këmba e tij dhe norvegjezi nuk a ka të vështirë ta ngulitë topin në rrjetë

Periskopi.com Sporti

Ekipi i Dortmundit ka arritur ta shënojë edhe golin e tretë ndaj skuadrës belge, Club Brugge, transmeton Periskopi.

Pas dy golave spektakolar të shënuar njëri nga norvegjezi, Haaland dhe tjetri nga Jadon Sancho, rrjetën për 3:0 e gjeti përsëri Haaland, i cili shënoi në minutën e 60’të të ndeshjes.

Shihni golin. /Periskopi

 

Shpërndaje në: