‘Topit i Artë’: Zbulohen pesë emra tjerë në të listës që po publikohet nga fundi

Periskopi.com Sporti

‘France Football’ ka vazhduar me zbulimin e emrave të tjerë në listën e ‘Topit të Artë’.

Ceremonia zë vend sonte me eventin që fillon nga ora 20:30 në Paris, shkruan Periskopi.

Fillimisht u zbuluan dy emrat e parë që zinin vendin 29, e që ishin Cesar Azpilicueta dhe Luka Modric.

Tash, revista ka publikuar edhe pesë emra të rinj deri në numrin 24, e që janë Nicolo Barella, Ruben Dias, Gerard Moreno, Phil Foden dhe Pedri. /Periskopi.com/