Tornado në Dhërmi

Tornado në Dhërmi

Banorët e Dhërmiut janë bërë dëshmitarë të një fenomeni të rrallë natyror në Shqipëri.

Një tornado është parë në plazhin e Dhërmiut, që për fat të mirë nuk është afruar në zonat e banuara.

Shqipëria është përfshirë prej disa ditësh nga një mot i keq, me reshje të dendura shiu dhe erëra të forta.

 

Shpërndaje në: