Tottenhami i kudërpërgjigjet Chelseas, Hojbjerg vjen me gol të bukur

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Chelseas dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Golin e parë dhe të barazimit për klubin e Tottenhamit e ka shënuar, Hojbjerg në minutën e 68’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO