Trajneri i Parisit ua ‘ngreh’ veshët Mbappes dhe Neymarit pas zënkës për penalltinë

Periskopi.com Sporti

Mbappe u kap nga kamerat duke i thënë Nyemarit që ta godiste ai penalltinë në fitoren ndaj Montpellier 5:2.

Mbappe e kishte humbur penalltinë e parë në këtë ndeshje, ndërsa shihet duke i thënë Neymarit që t’ia linte të dytën, shkruan Periskopi.

Kamerat kanë kapur gjith momentin mes tyre, ndërsa trajneri, Luis Campos ka reaguar menjëherë për këtë moment.

Ai tha se ngjarje të tilla nuk duhet të ndodhi në klub, e aq më pak para kamerave.