Vazhdon tmerri: Liverpooli ia shënon edhe të katërtin Man Unitedit, Salah përsëri shënon

Periskopi.com Sporti

Liverpooli po avancon plot 4-0 si mysafir i Manchester Unitedit në ‘Old Trafford’, pas pjesës së parë.

Mohamed Salah ka shënuar golin e dytë personal dhe të katërtin në ndeshje për ‘Të Kuqtë’, pasi u asistua në zonë nga Diogo Jota – minuta 45+5′.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO