Veseli pas triumfit ndaj Turqisë: E ardhme e ndritur në sportin kosovar, do të vazhdojmë investimet

Periskopi.com Lajme

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas fitores së kombëtarës U21 të Kosovës në ndeshjen kundër Turqisë.

Në “Fadil Vokrri”, dardanët triumfuan 3 me 1 ndaj Turqisë, ndërsa Veseli në Facebook ka shkruar se kjo është një ndjenjë e forte e krenarisë.

Ky është postimi i tij i plotë:

Një tjetër ndjenjë e fortë krenarie kur sheh lojën tejet të bukur me fitore të Kombëtares së Kosovës U21.

Një e tashme dhe e ardhme e ndritur në sportin e Kosovës. Do të vazhdojmë të investojmë shumë më shumë në rininë tonë.

Shpërndaje në: